Puberteit Puberteit

Puberteit

Lees ook op

Numerus Fixus

Zijn er meer mensen wiens kinderen nu in de decentrale selectie gaan voor hun vervolg studie? 
Mijn dochter heeft zich voor 2 n.f.studies ingeschreven, en ik merk dat het best wat spanning met zich mee brengt.  Ze heeft geen plan b namelijk. Van de ene uni heeft ze gisteren alle informatie gekregen en van de andere uni krijgt ze de info over een maand.  


Ik geloof niet dat mijn zoon zenuwachtig is. Ik in ieder geval niet. We zien het wel.

Hier wel zenuwachtig, dochter had vorige week al de resultaten terug van de test; bepaalde score zat ze net onder het gemiddelde en de andere zat ze op gemiddeld.. ze denkt dat ze niet toegelaten gaat worden.
Dus hier houden we sterk rekening met optie 2.

@Dexter, ze heeft zich voor twee studies op dezelfde universiteit ingeschreven. En voor de tweede studie weer uitgeschreven. 
Een voorzichtige felicitatie voor jou. Dat is een fijn vooruitzicht.

Mijn dochter durf ik niet te vragen om nog een keer te kijken. Ze is niet echt te genieten. Zo kennen we haar niet.

Nog een dagje en we weten waar we over feesten of mee gaan dealen. Succes met de laatste loodjes allemaal.

hier slaan de zenuwen toe bij dochter. Met name omdat ze zegt dat het op school nergens anders over gaat. Ze gaar naar de film vanavond en hoopt dat ze om 12 uur al bericht heeft. We gaan het zien of dat zo is

Kimdekim

Kimdekim

14-04-2025 om 12:44 Topicstarter

Ik denk ook dat hier spanning zit omdat iedereen die ik ken met een nf er in de eerste instantie niet bij zat.  En dat zijn denk ik in totaal wel 8 of 9 mensen.  Dus onze ervaring is niet zo positief. 

ja snap ik kim. Hopelijk valt t mee en hebben we blije verhalen hier morgen 😃

1e Keus van dochter heeft 440 plekken en er zijn ruim 2400 (!) aanmeldingen.. dat zullen behoorlijk wat teleurgestelde studenten zijn morgen.

succes allemaal!

Kimdekim

Kimdekim

14-04-2025 om 22:16 Topicstarter

Zilver_gray schreef op 14-04-2025 om 19:28:

1e Keus van dochter heeft 440 plekken en er zijn ruim 2400 (!) aanmeldingen.. dat zullen behoorlijk wat teleurgestelde studenten zijn morgen.

Ja hier ook.  Een studie 450 plaatsen en de andere 500 en beide meer dan 2000 aanmeldingen. 

hier bei beide ong 600. Bij de 1 doorgaans 1500 meelopers, de ander weet ik niet. Maar er zijn ook dubbel nf studenten, en doorgaans maak je met een rangnummer 700 of 800 iig in Nijmegen echt nog wel kans. Er is ook ergens een website waar je kan zijn wat voorgaande jaren het hoogste rangnummer was dat nog een plek kreeg. In jaar van mijn man ong 950, jaar erop zelfs 1050. Geldt voor psychologie dan, bij geneeskunde zijn die verhoudingen heel anders 

De rangnummers zijn hetzelfde als de leak. Als je 15 min voor 00:00 had ingelogd en na 00:00 refreshed kan je het rangnummer zien, waar het normaal ook zou staan. Als je er niet ervoor had ingelogd, moet je nog wachten tot 02:00. Het is officieel ik ben toegelaten tot geneeskunde!!!

Kunnen jullie kinderen de uitslag ook al zien?

Kimdekim

Kimdekim

15-04-2025 om 02:04 Topicstarter

Hier bij 1 binnen met een heel laag rangnummer en de andere 50 erbuiten maar daar zal ze ook wel aangenomen worden.  Nu grote twijfel want degene waar ze buiten valt is eigenijk keuze 1 kleine campus en dichterbij, maar bij de andere is ze aan zeker binnen èn willen ze haar graag hebben.  Luxe probleem , ze is uiteraard heel blij 

Kimdekim

Kimdekim

15-04-2025 om 02:04 Topicstarter

Dexter18 schreef op 15-04-2025 om 00:14:

De rangnummers zijn hetzelfde als de leak. Als je 15 min voor 00:00 had ingelogd en na 00:00 refreshed kan je het rangnummer zien, waar het normaal ook zou staan. Als je er niet ervoor had ingelogd, moet je nog wachten tot 02:00. Het is officieel ik ben toegelaten tot geneeskunde!!!

Gefeliciteerd!

Gefeliciteerd, mijn dochter is in slaap gevallen net voor 00;00.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.