Puberteit Puberteit

Puberteit

Lees ook op

Ik weet het niet meer


Ciska78 schreef op 13-02-2025 om 08:36:

En we hebben een sneeuwvakantie geboekt, het was even een zoekwerk maar we gaan naar een plek waar er zeker sneeuw ligt. Dochter kan pas blij zijn als ze er is en ook echt de sneeuw ziet zegt ze zelf.

Hopelijk voelt je dochter zich beter wanneer jullie op vakantie zijn. Zodat jullie ook even iets meer rust hebben. 

Ik hoop echt dat jullie vakantie een lichtpuntje gaat worden.
Als jullie als gezin iets verdienen is het dat wel.
Ik gun het jullie zo!! 
Dikke knuffel, liefs
♥️

Ik gun jullie echt een hele fijne vakantie samen, hopelijk kan dochter ook echt genieten en tot rust komen. Dat heeft ze zó verdiend.

Ciska78

Ciska78

17-02-2025 om 13:45 Topicstarter

ik hoop het ook, ze zei vrijdag heel voorzichtig dat ze het idee heeft dat de anti depressiva wel iets doet. Ik moet er niet te veel naar vragen want dan komen de stemmen heel erg om de hoek, maar ben al blij met dit berichtje

Dat is voorzichtig positief, Ciska! Alvast een heel fijne vakantie toegewenst, hopelijk geeft het jullie de rust en positiviteit die jullie zo hard kunnen gebruiken! 🥰

Hopelijk genieten jullie nu van de sneeuw, ontspanning en elkaar! Dat is jullie zó gegund!!

Fijne vakantie Ciska! Ik hoop op vele mooie momenten met je gezin. 

Ciska78

Ciska78

22-02-2025 om 09:33 Topicstarter

we gaan morgen rijden, dochter heeft er echt super veel zin in en wij ook, hopelijk kunnen we echt even samen ontspannen in de sneeuw.

Ik wens jullie een hele fijne sneeuwvakantie, Ciska, met zoveel mogelijk momenten van ontspanning ♥️ 

Ciska78 schreef op 22-02-2025 om 09:33:

we gaan morgen rijden, dochter heeft er echt super veel zin in en wij ook, hopelijk kunnen we echt even samen ontspannen in de sneeuw.

Oh Ciska, dit klinkt positief! Heel veel ontspanning en plezier gewenst 

Ciska78 schreef op 22-02-2025 om 09:33:

we gaan morgen rijden, dochter heeft er echt super veel zin in en wij ook, hopelijk kunnen we echt even samen ontspannen in de sneeuw.

Ik hoop op alle goeds voor jullie en dat ook jij je eens kunt ontspannen. 

fijne vakantie gewenst 🥰

fijne vakantie en veel mooie momenten samen gewenst 

Hele fijne vakantie gewenst!

Wat goed om te horen, Ciska! Ook dat dochter er zo naar uitkeek, en dat ‘ergens naar uitkijken’ dus soms toch mogelijk is voor haar. Ik wens jullie een zo heerlijk mogelijke week en zoals Watertoren al zei, hopelijk ook met wat momentjes van ontspanning voor jou! 

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.