Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
01-08-2009 om 13:08
Mijn oudste dochter van 9,5 jaar heeft doorgezakte voeten (zgn. overpronatie). Nu vroeg ik me af of je daarmee naar een podoloog moet of dat die toch niets kunnen doen omdat ze nog in de groei is. Heeft iemand ervaring? Bedankt! PS: Ze draagt al goede schoenen.
01-08-2009 om 13:29
Dochter ook
Mijn dochter van 10 heeft hetzelfde. Haar voeten stonden heel erg naar binnen en ze slofte bij het lopen. Via de huisarts zijn we doorverwezen naar een orthopedisch centrum waar een afdruk van haar voeten is gemaakt. Ik weet niet precies wat voor deskundige we hebben gesproken, maar hij vertelde dat doorgezakte voeten heel vaak voorkomen bij meisjes in de pre-puberteit, en dat het meestal vanzelf weer overgaat. We moeten binnenkort weer terug voor een nieuwe afdruk, maar ik heb het idee dat dochter alweer een stuk netter loopt.
01-08-2009 om 20:01
Dochter van 3
Ik heb een dochter van 3 jaar oud, en hoorde van het consultatiebureau dat mijn dochter doorgezakte voeten had. En nu moet ik naar een speciale schoenenwinkel waar ze dan een zooltje erin krijgt. Nu las ik jullie verhalen, maar jullie kids zijn al wat ouder. Is het dan heel erg dat mijn dochter het nu alheeft?
03-08-2009 om 11:57
Fysio?
Ik heb het vroeger zelf heel erg gehad rond mijn negende. Ik had er echt pijn aan. Ik kreeg juist geen zooltjes maar fysio, dat was toen het idee. Ik heb jarenlang oefeingen gedaan en nu ben ik 45 en nog steeds weinig last. Stevige schoenen zijn wel een must bij mij.
Jonne