Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
09-02-2025 om 18:29
Hey allemaal,
Mijn man en ik zijn net gestart met het proberen zwanger te worden.
Voor ons het ons eerste kindje.
Op dit moment doen we het nog zonder ovulatietesten of temperatuur meten. Ik heb een onregelmatige cyclus waardoor ik niet precies weet wanneer ik mijn ovulatie heb of wanneer de NOD is. Mijn cyclus is afgelopen maanden tussen de 30 en 48 dagen geweest.
Zijn er meiden die mee willen schrijven?
25-03-2025 om 14:39
Vervelend, Masatu, hopelijk krijg je snel weer meer energie.
Een van de streekziekenhuizen in de buurt wil wel echo's maken. Het wordt wel spannend, ik had gisteren een ovulatie, dus waarschijnlijk moeten die echo's dan rond de paasdagen en natuurlijk zijn ze op feestdagen gesloten... en in het weekend maken ze sowieso geen echo's. Dus ik ben benieuwd wanneer de menstruatie start. Tenminste, we hebben wel "gebruik gemaakt" van deze ovulatie, maar ik verwacht niet dat het dit keer raak is.